Co musisz wiedzieć o systemach prezentacyjnych?

Systemy prezentacyjne to doskonałe rozwiązanie dla banków, biur nieruchomości, muzeów, księgarń, biur podróży czy różnego rodzaju instytucji i budynków użyteczności publicznej. Są wykorzystywane zarówno jako sposób przekazywania informacji, jak i stylowe elementy dekoracyjne wnętrz. Cechują się wysoką jakością, starannym wykończeniem oraz eleganckim wglądem. Do wyboru jest szeroki asortyment komponentów, dzięki którym systemy prezentacyjne można dowolnie modyfikować. Jest to doskonały sposób na reklamę działalności czy przekazanie klientom ważnych informacji.

Jakie zalety mają biurkowe systemy prezentacyjne?

Systemy prezentacyjne przeznaczone do postawienia na pulpicie to świetne rozwiązanie do biura. Największy wybór tego typu produktów oferuje firma tarifold. W sprzedaży jest m.in. mini-system prezentacyjny posiadające ramię z dwoma przegubami. Można go zamontować na ścianie, ponieważ posiada przeznaczone do tego otwory w podstawie. System jest wielokierunkowy i posiada zintegrowane zaślepki, które skutecznie zabezpieczają przed nadmiernym otwarciem. Podstawa jest antypoślizgowa, a kąt nachylenia paneli można łatwo regulować.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest multifunkcyjny uchwyt, który można zamontować na blacie lub na ścianie. Jest on dostępny w wielu formatach i pozwala na prezentację dokumentów w wersji pionowej lub poziomej. System można zamontować bez użycia narzędzi. Możliwość regulacji wysokości sprawia, że pasuje on do większości biurek czy półek.

W tym dziale  Jaki dziurkacz wybrać?

Jakie są rodzaje naściennych systemów prezentacyjnych?

Naścienne systemy prezentacyjne oferowane przez tarifold to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym biurze czy instytucji. Niektóre modele mają nieskończoną możliwość rozbudowy poprzez dołożenie kolejnego systemu naściennego. Kolory paneli są półprzezroczyste, dzięki czemu system prezentuje się bardzo elegancko. Każdy z paneli wyposażony jest w zatrzaskowe zakładki indeksujące oraz zaślepki, które zapobiegają zbyt szerokiemu otwieraniu systemu.

Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem jest magnetyczny system prezentacyjny. Jest to model solidny i stabilny, który można zamocować na każdej powierzchni metalowej. Do jego wykonania zastosowano trwały, odporny na wstrząsy materiał. Tego typu system znakomicie nadaje się do prezentacji dokumentów na metalowych ścianach czy maszynach. Znajduje zastosowanie m.in. w fabrykach czy w kuchniach.

Jakie są inne rodzaje systemów prezentacyjnych?

Oprócz systemów biurkowych i naściennych tarifold oferuje również systemy nabiurkowe, nazywane także displayami podłogowymi. Jest to innowacyjny system prezentacyjny, łączący nowoczesność i minimalizm. Można go umieścić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny, np. w recepcji, sali konferencyjnej czy sklepie. Do zestawu dołączone są panele A4 lub A5. Maksymalna wysokość to 1,5 m, a kąt czytania stron to 7 stopni. Pojedyncze dokumenty są zabezpieczone przed wypadaniem przez ochronną kieszeń.

Do każdego z systemów prezentacyjnych można dokupić dodatkowe akcesoria, które zwiększają funkcjonalność. W sprzedaży są m.in. panele na wizytówki, panele wodoodporne czy obrotowe.

W tym dziale  Strategia content marketingowa - dowiedz się, jak to się robi!